Шановний гість! Ви можете увійти або зареєструватися.
Надання консультацій ПН-ПТ 09:00-18:00
Шановний гість! Ви можете увійти або зареєструватися.

Моє замовлення

Ваш кошик порожній!

Доставка і оплата

Оплата замовлення:

1, Для мешканців міста Луцька можлива оплата готівкою при отриманні товару.

2. Для мешканців інших міст України:

 -  шляхом попереднього перерахування коштів на рахунок магазину Holіday7. Реквізити для оплати відправляємо на вказану Вами електронну адресу. 

 -  через відділення «Нова Пошта» по Україні. Ви оплачуєте замовлення безпосередньо в момент його отримання у відділенні «Нова Пошта». Вартість доставки «Нова Пошта» складає 40-45 грн. За переказ грошей "Нова пошта" стягує додаткову плату у розмірі 20 грн.+2% від суми замовлення.

Доставка товару:

1. Передача товару мешканцям  м. Луцька здійснюється згідно домовленості.

2. Доставка мешканцям інших населених пунктів України здійснюється через відділення «Укрпошти» та «Нової Пошти» за вибором покупця.


 -  Доставка через відділення «Нова Пошта».

Вартість доставки «Новою Поштою» становить 40-45 грн.

Термін доставки замовлення «Новою Поштою» - 1-2 робочих дні. Відділення перевізника по Україні Ви можете подивитися на сайті «Нової Пошти» . Після відправки Вашого замовлення ми повідомляємо Вам номер декларації, а перевізник, по прибуттю посилки у Ваше місто, відправляє Вам смс-повідомлення про те, що посилку можна забирати. Також місцезнаходження Вашої посилки ви можете відстежити на сайті «Нової Пошти» тут    Для отримання посилки необхідно назвати номер декларації і пред'явити паспорт. При наявності більш ніж одного представництва «Нової Пошти» у Вашому місті не забувайте вказувати адресу найближчого до Вас складу.

Важливо! Якщо Ви не забрали надіслану посилку вчасно, пошта додатково нараховує пеню за зберігання.

 Доставка через відділення «Укрпошта» по Україні. 

Вартість доставки «Укрпоштою» визначається згідно тарифів пошти та сплачується при отриманні товару.

Термін доставки Вашого замовлення «Укрпоштою» - 3-5 робочих днів. Після відправки Вашого замовлення ми повідомляємо Вам номер декларації, а перевізник, по прибуттю посилки у Ваше місто, відправляє Вам смс-повідомлення про те, що посилку можна забирати. Також місцезнаходження Вашої посилки можна відстежити на сайті «Укрпошти» тут . Після цього вам потрібно з паспортом прийти у відділення «Укрпошти» для отримання замовлення і забрати Ваше замовлення. Не забувайте, будь ласка, вказувати своє прізвище та індекс при заповненні форми замовлення.

Важливо! Якщо Ви не забрали надіслану посилку вчасно, пошта додатково нараховує пеню за зберігання.

Продовжити покупки

Copyright © 2022 Інтернет-магазин одягу для дівчаток Holiday7